SELAMLIQUE- İSTANBUL ŞİMDİ DE NİŞANTAŞI CITY's DE

Vizyonu doğrultusunda büyümeye devam eden Selamlique, Nişantaşı City’s alışveriş merkezinin bir katında oluşturulan Mahalle konseptinde yerini aldı.

Türk Kahvesine bir standart getirmeyi ve dünyadaki itibarını geri kazandırmayı hedefleyen Selamlique Türk Kahveleri, şekerlemeleri ve aksesuarları ile Levent konsept mağazasından sonra Nişantaşı City’s Mahalle katında ikinci mağazasını açtı.

Nişantaşı City’s Mahalle katında yer alan Selamlique mağazasının diğer Selamlique mağazalarından en önemli farkı sıcak serviste yapıyor olması.Selamlique Nişantaşı City’s de de müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Türk Kahvesi için en ideal, az kafeinli, fazla içildiğinde rahatsızlık yapmayan kaliteli Arabica çekirdeklerinden üretilen Selamlique- İstanbul Türk Kahveleri’nin geleneksel, okkalı, çikolatalı, kakuleli, tarçınlı ve damlasakızlı olarak 6 farklı çeşidi bulunuyor. Aroma olarak doğal ürünler kullanılıyor ve kesinlikle köpük ya da koku arttırıcı katkı maddeleri kullanılmıyor.

Selamlique-İstanbul’un Türk Kahvesi dünyasına kazandırdığı bir diğer farklı ürün ise tek pişirimlik poşetler. 6 farklı aromalı kahveyi, 3 şeker dozajında tek pişirimlik poşetler olarak tüketime sunan Selamlique-İstanbul bu ürünlerle beraber özel tasarlanmış 925 ayar gümüş cezve, kaşık, tepsi ve fincanlarla hazırladığı hediyelik ürünleri de yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinin beğenisine sunuyor. Özellikle yaklaşan yeni yıl için sevdiklerinize almak isteyeceğiniz en güzel hediyeleri Selamlique’dan edinmeniz mümkün.

Selamlique- İstanbul, “Herşey bir fincan kahve ile başlar” diyerek yalnızlık üzerine kurulu günümüz dünyasında insanları tekrar birleştirmeyi, o özlenen tadına doyulmaz sohbetleri ve en önemlisi bize özgü kahve ritüellerini Türkiye sınırları dışına taşımayı amaç ediniyor.

« Geri