“VICTORIA'S SECRET” MAĞAZASI ATATÜRK HAVALİMANI’NDA HİZMETE AÇILDI

“VICTORIA’S SECRET” MAĞAZASI ATATÜRK HAVALİMANI’NDA HİZMETE AÇILDI

Dünyaca ünlü pek çok markayı İstanbul Atatürk Havalimanı’na getiren ATÜ, UNIFREE işbirliğiyle Victoria’s Secret’ı yolcularla buluşturdu. İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar terminali gidiş katında bulunan mağaza ilk günden yoğun ilgi gördü.

Atatürk Havalimanı’nda açılan Victoria’s Secret mağazasında markaya ait 162 çeşit parfüm-kozmetik ve 566 çeşit aksesuar satışa sunuldu. Geniş ürün yelpazesi içinde VS Fantasies vücut bakım ürünlerinin yanı sıra yeni lansmanı yapılan parfümü “Sexy Little Things Heartbreaker” öne çıktı. Victoria’s Secret mağazasının aksesuar grubundaki iddiası yolcuların beğenisi ile de tescillendi. Victoria’s Secret’ın makyaj çantaları ve kutuları, teknoloji ürünleri için iş hayatında kullanılabilecek kılıflar, pasaport kılıfları, cüzdanlar lüks ürün yelpazesinde yer alıyor.

Unifree girişimiyle Atatürk Havalimanı Duty Free’sinde açılan Victoria’s Secret, mağaza tasarımı ile de ilgi odağı oldu. Podyum ışıltısını yansıtan mağazada, pembe renk ve keskin çizgiler öne çıktı. Her yıl düzenlenen ve modanın en iyi şovu olarak adlandırılan Victoria’s Secret defilesi de mağaza içindeki dev ekranlarda gösterilmeye başlandı.

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan yurt dışına çıkacak yolcular hem kendileri hem de sevdikleri için alışveriş yapabilecek.

Victoria’s Secret hakkında
Dünyaca ünlü süper modellerin yer aldığı “Victoria's Secret Fashion Show” u ve ağırlıklı olarak kadın iç çamaşırı, pijama, dış giyim, mayo, ayakkabı, parfüm, şampuan ve vücut losyonları ve aynı zamanda güzellik ürünleri ile sektörün önde gelen perakendeci Limited Brands’in bir markasıdır.Marka yaklaşık 1.000 den fazla mağaza ile faaliyet göstermektedir. Müşterilerine her yerde ve her zaman www.VictoriasSecret.com web sayfası ile alışveriş yapma keyfini yaşatmaktadır.
ATÜ Duty-Free hakkında
Uluslararası bir duty-free zinciri olan ATÜ, 2000 yılında TAV Havalimanları, Unifree Duty Free ve Heinemann ortaklığında kuruldu. ATÜ, Türkiye’de İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya Gazipaşa, Gürcistan’da Tiflis ve Batum Havalimanları, Tunus’da Enfidha – Hammamet Uluslararası Havalimanı, Makedonya’da Üsküp ve Ohrid Havalimanları ile Letonya’da Riga havalimanlarında tek duty free işletmecisi. Beş ülkede 63 mağazada 14500 metrekare alanda hizmet veren ATÜ Duty-Free Türkiye’nin lider gümrüksüz mağaza işletmecisi konumunda bulunuyor.
UNIFREE Dutyfree İşletmeciliği A.Ş. hakkında:

Türkiye'de Dalaman Havalimanı, Bodrum Havalimanı ve Dereköy Sınır Kapısı ile Kıbrıs'ta Ercan Havalimanı ve Kosova'da Priştina Havalimanı’nda yer alan duty mağazalarına ek olarak, İstanbul Serbest Bölge'de yer alan modern lojistik merkezi ile tüm operasyon noktalarında, sayısı 800'e ulaşan personeliyle pek çok ulusal ve uluslararası başarılı duty free projelerine imza atmış üst düzey lojistik-perakende kuruluşu ve ATÜ Duty Free ortağıdır.

« Geri
c