TÜKETİCİ KAHVE DÜNYASI’NI DÖRT YIL ÜSTÜSTE “AVM’LERDE EN BEĞENİLEN KAFE” SEÇTİ

Kahve Dünyası, AYD (Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği) ve GFK Türkiye işbirliğinde gerçekleştirilen “AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları Araştırması”nın kafe kategorisindeki 2011, 2012 ve 2013 yıllarındaki liderliğini 2014’te de elden bırakmadı.

Türkiye’nin kahve ve çikolata devi Kahve Dünyası “AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları Araştırması’nda geçen 3 yılki kategori liderliğini bu yıl da korudu. AYD (Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği) ve GFK Türkiye işbirliği ile bu yıl altıncısı gerçekleştirilen araştırmada Kahve Dünyası yeniden “En Beğenilen Kafe” seçildi. Türkiye genelinde 11 ilde 18-55 yaş grubundaki 1817 alışveriş merkezi ziyaretçisi ile yapılan araştırmanın ödül töreni 15 Aralık 2014’te Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde ‘markaların yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplam 11 kategoride AVM’lerin en beğenilenlerinin açıklandığı ödül töreninde Kahve Dünyası’nın ödülünü Kahve Dünyası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alev Altınkılıç aldı.

« Geri
c