BU RAMAZAN OKKA'LI GEÇECEK

Türk kahvesinde OKKA'lı bir fark yaratan Arzum OKKA ile bu ramazan OKKA'lı geçecek; iftar sofraları Arzum OKKA'da hazırlanan Türk kahveleri ile keyiflenecek.

Sahuru ve iftarı; davulcusu ve pidesi; mahya ışıkları, bereketi ve tüm manevi yönleriyle Ramazan, kendine has güzellikleri olan bir aydır. İftar sofralarının vazgeçilmez keyiflerinden biri de Türk kahvesi içmek ve ikram etmektir. Üstelik iftarın ardından içilen bir fincan Türk kahvesi metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olur. Türk kahvesinde OKKA'lı bir fark yaratan Arzum OKKA ile bu ramazan OKKA'lı geçecek; iftar sofraları Arzum OKKA'da hazırlanan Türk kahveleri ile keyiflenecek. Geleneksel tada uygun, bol köpüklü, ideal kıvamda okkalı Türk kahvesini doğrudan fincana servis eden Arzum OKKA, Türk kahvesi yapımını modern teknolojilerle yeniden yorumluyor. Arzum OKKA, suyu otomatik olarak su haznesinden pişirme haznesine aktarıyor, kahveyi doğrudan fincana servis ediyor, son olarak kendi kendini temizleyerek kesintisiz bir kahve keyfi sağlıyor.

Arzum OKKA ile Ramazan'a özel aromalı Türk kahveleri

Arzum OKKA'nın, Ramazan akşamlarını aromalı Türk kahveleriyle renklendirmek için önerileri var. Tarçınlı yada damla sakızlı Türk kahvesi hazırlamak istiyorsanız OKKA'nın önerilerin kulak verin. Arzum OKKA'da Türk kahvesi hazırlamak için, kahve ve eğer kullanıyorsanız şekeri eklemek yeterli oluyor. Kahve ve şeker eklediğiniz Arzum OKKA'nın haznesine çeyrek çay kaşığı toz tarçın ekleyerek tarçın aromalı Türk kahvesi yapabilirsiniz. Eğer Türk kahveniz damla sakızlı olsun istiyorsanız, aktarda bulabileceğiniz damla sakızın mercimek büyüklüğündeki bir parçasını toz hale gelinceye kadar ezip, pişirmeden önce kahvenize katabilirsiniz.

« Geri
c