TÜRKİYE'NİN "SÜPER MARKASI" THE MARMARA OTELLERİ PLAKETİNİ ALDI

The Marmara Otelleri, Türkiye’nin 159 Süper Markası arasında yer alan tek otel olarak, Esma Sultan’da düzenlenen Superbrands Türkiye ödül gecesinde plaketini aldı. Bu yıl da listeye seçilen markaların belirlenmesinde markalaşmaya yapılan yatırım, yaratıcılık, iş gücü kalitesi, etik değerlere uyma gibi kriterler belirleyici oldu.

Turizm sektörünün güçlü temsilcilerinden biri olan The Marmara Otelleri, Superbrands Türkiye ödül gecesinde “Süper Marka” ödülünü aldı.

The Marmara Otelleri, Superbrands Türkiye tarafından iki yılda bir belirlenen, “Türkiye’nin Süper Markaları” listesinde yer alan 159 markadan biri ve tek otel oldu. Gecede ödülü The Marmara Taksim Genel Müdürü Ata Eremsoy aldı. Eremsoy, kaliteli hizmet anlayışı ve yüksek misafir memnuniyeti ile fark yaratarak Süper Marka olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek şunları söyledi:

“Türkiye’nin 159 Süper Markası arasında tek otel olarak yer almak bizim için büyük bir mutluluk. Bunun yenilikçi anlayışımızın, hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek için yaptığımız yatırımların ve elde ettiğimiz yüksek misafir memnuniyetinin bir sonucu olduğuna inanıyorum. The Marmara Otelleri’ni ülkemizin Süper Markası yapan kaliteli hizmet anlayışımızı sürdüreceğiz. The Marmara Otelleri’ni Türkiye’nin Süper Markası yapan herkese teşekkür ederiz.”

Bu yıl Süper Markalar aralarında Reklamverenler Derneği Başkanı Ahmet Pura, Araştırmacılar Derneği Başkanı Ali Levent Orhun, Reklamcılar Derneği Başkanı Aytül Özkan, Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kadri Özçaldıran, TÜSİAD Başkanı Ümit Nazlı Boyner, Bileşmiş Markalar Derneği Başkanı Yılmaz Yılmaz’ın da olduğu, iş dünyası ve özellikle marka konusuyla ilişkili sivil toplum kuruluşları yöneticilerinden oluşan seçici kurul tarafından belirlendi.

Süper Marka seçiminde şirketin büyüklüğünün yanı sıra teknoloji altyapısı, markalaşmaya yapılan yatırım, iş gücü kalitesi, yaratıcılık, sosyal sorumluluk projelerine katkı, marka devamlılığı gibi kriterler etkili oldu.

« Geri
c