ARZUM’DAN İSTEYENE TÜRK KAHVESİ İSTEYENE FİLTRE KAHVE KEYFİ

ARZUM’DAN İSTEYENE TÜRK KAHVESİ İSTEYENE FİLTRE KAHVE KEYFİSıcak yaz günleri kahve tutkunları için Arzum ile şimdi çok daha keyifli. Bol köpüklü Türk kahvesi olmadan yapamayanlar için OKKA ailesinin en yeni üyesi Minio Jet’i, filtre kahve severler içinse Brew’N Take’i sunan Arzum, herkes için keyifli bir yaz vadediyor.Yazın sıcak günlerinde bol köpüklü bir Türk kahvesi veya filtre kahvenin keyfi bir başka olur. Özellikle kültürümüzün önemli bir parçası olan Türk kahvesi, yaz tatili için dünyanın neresine gidersek gidelim aradığımız bir lezzettir. Türk kahvesi keyfini yeniden tanımlayan Arzum OKKA ailesinin yeni ürünü Minio Jet, iple çekilen yaz tatillerinde yazlıkların vazgeçilmezi olmaya aday.Arzum OKKA Minio Jet, kahveyi ağır ateşte, ideal kıvamda pişirir ve bol köpüklü Türk kahvesini yazın sıcak günlerinde yapacağınız keyifli sohbetlerinize taşır. Tek seferde 5 fincan Türk kahvesi yapabilen OKKA Minio Jet ile yazlıkta misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilir, onları doyumsuz Türk kahvesi lezzetine ortak edebilirsiniz. Pişirme algılama sensörü sayesinde kahvenin taşmasını önleyen OKKA Minio Jet, sesli ve ışıklı uyarı sistemi ile de kahveniz hazır olduğunda uyarı verir. Böylece kahve yaparken sevdiklerinizi yalnız bırakmak zorunda kalmazsınız.


Ödüllere doymayan tasarım
Tasarımı ile göz dolduran Arzum OKKA Minio Jet, fonksiyonelliği ile de dikkat çekiyor. Çift akıtma ağzına sahip cezvesi sayesinde sağ ve sol el kullanımına uygun olan Minio Jet, dünyanın en prestijli yarışmalarından Plus-X ödüllerinde Tasarım, Kullanım Kolaylığı dallarında iki büyük ödül almayı başardı. OKKA Minio Jet, aynı yarışmada ‘Yılın Ürünü’ ödülünü de kazanarak başarısını taçlandırdı. Ödüllere doymayan OKKA Minio Jet, sunduğu Türk kahvesi keyfinin yanı sıra tasarımıyla da gönülleri fethetti.

Filtre kahve sevenlere Arzum Brew’N Take
Tasarım ve inovasyonu her zaman odağına alan Arzum, fitre kahve sevenleri de unutmadı. ‘Fitre kahve olmadan yapamam’ diyenler için özel tasarlanan Brew’N Take Filtre Kahve Makinesi, 410 mililitre kapasiteli çelik termos bardağı ile kahve keyfinizi dilediğiniz yere taşıma olanağı sunuyor. İçinde su olmadığında pişirme işlemini engelleyen emniyet sistemiyle güvenli kullanım sağlayan Brew’N Take, kompakt tasarımı sayesinde mutfağınızdadaha az yer kaplar. Paslanmaz çelik termos özelliği ile kahvenizi üç saate kadar sıcak tutan Brew’N Take, filtre kahve tutkunları için ideal. Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, 50 yılı aşkın köklü tarihiyle sektörde ‘Sen dokunursun değişir dünya’ mottosuyla tasarladığı ürünleriyle, güvenilir ve yenilikçi bir marka. Türkiye ve dünyada, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, sıcak içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 farklı ürün kategorisinde 650 ürünüyle milyonlarca kişiye satış gerçekleştiriyor. Türkiye’de ilklere imza atarak küçük ev aletleri sektörüne yön veren Arzum, tasarım ve inovasyonu vazgeçilmezi olarak görüyor. Bu vizyon ile, ulusal ve uluslararası birçok yarışmada prestijli ödüllerin sahibi olan Arzum aynı zamanda Arzum OKKA markasıyla Türk kahvesi kültürünün dünyaya yayılımını da misyon edindi. Doğrudan fincana servis, közdepişirilme ve kendi kendini yıkayabilme özellikleriyle dünyanın her yerinde ideal lezzetler sunan Arzum OKKA'lar, Türk kahvesinin globalleşme serüvenine makineli çözüm oldu. 2019'un ilk yarısında Ducati birlikteliği ile ses getiren, tasarım ve performansın buluştuğu bakım serisi Ducati by Arzum ile erkeklerin kişisel bakımında da vazgeçilmez olan Arzum, bu pazarda büyümek için çalışmalarını sürdürüyor. 2020’nin son aylarında gerçekleşen ve rekor talep gören halka arz ile gücüne güç katan Arzum, dünya markası olma hedefiyle yeni başarılara imza atma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Detaylı bilgi için: https://www.arzum.com.tr/
https://www.instagram.com/arzumkucukevaletleri/
https://www.facebook.com/arzumevaletleri/
https://www.twitter.com/ArzumEvAletleri/

« Geri
c