Arzum OKKA Minio Jet’le Türk Kahvesinde maksimum lezzet

Arzum OKKA Minio Jet’le Türk Kahvesinde maksimum lezzet
Arzum OKKA Ailesi’nin sevilen üyesi Arzum OKKA Minio Jet, Türk kahvesinden vazgeçemeyenlere maksimum lezzet deneyimi yaşatıyor. Tek seferde 5 fincana kadar Türk kahvesi pişirebilen Arzum OKKA Minio Jet, şık ve kullanışlı tasarımıyla da bulunduğu her ortama farklı bir hava katıyor.

En keyifli anların eşlikçisi Türk kahvesi, OKKA Minio Jet’le maksimum lezzette hazırlanarak kahve severlerin beğenisine sunuluyor. İdeal ölçüsünde hazırlanmış okkalı Türk kahvesinden vazgeçemeyenler aradığı Türk Kahvesi lezzetini Arzum OKKA Minio Jet’le deneyimliyor.

Arzum, OKKA Ailesi’nin en yeni üyeleri arasında yer alan OKKA Minio Jet’le kahveniz, ağır ateşte ve ideal kıvamında pişerek bol köpüğüyle tam da aradığınız Türk kahvesi lezzetini yakalamanızı sağlıyor. Tek seferde 5 fincana kadar pişirme kapasitesine sahip olan Türk kahvesi makinesi ile gün içerisinde verdiğiniz molaların hazzı ikiye katlanıyor.

Kültürümüzün vazgeçilmezi Türk kahvesini tam kıvamında pişirerek maksimum lezzet sunan Arzum OKKA Minio Jet, kompakt ve şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. Evlerden ofis ortamına kadar tüm iç mekanlarla mükemmel bir uyum yakalayan OKKA Minio Jet, taşmayı önleyen sistemi ile birlikte sesli ve ışıklı uyarı sistemiyle kahve severlere ekstra avantajlar sunuyor. Özel ölçü kaşığı sayesinde ölçü tutturma derdine de son veren Arzum OKKA Minio Jet, farklı renk alternatifleriyle her zevke hitap ediyor.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:
Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, 50 yılı aşkın köklü tarihiyle sektörde ‘Sen dokunursun değişir dünya’ mottosuyla tasarladığı ürünleriyle, güvenilir ve yenilikçi bir marka. Türkiye ve dünyada, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, sıcak içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 farklı ürün kategorisinde 650 ürünüyle milyonlarca kişiye satış gerçekleştiriyor. Türkiye’de ilklere imza atarak küçük ev aletleri sektörüne yön veren Arzum, tasarım ve inovasyonu vazgeçilmezi olarak görüyor. Bu vizyon ile, ulusal ve uluslararası birçok yarışmada prestijli ödüllerin sahibi olan Arzum aynı zamanda Arzum OKKA markasıyla Türk kahvesi kültürünün dünyaya yayılımını da misyon edindi. Doğrudan fincana servis, közde pişirilme ve kendi kendini yıkayabilme özellikleriyle dünyanın her yerinde ideal lezzetler sunan Arzum OKKA'lar, Türk kahvesinin globalleşme serüvenine makineli çözüm oldu. 2019'un ilk yarısında Ducati birlikteliği ile ses getiren, tasarım ve performansın buluştuğu bakım serisi Ducati by Arzum ile erkeklerin kişisel bakımında da vazgeçilmez olan Arzum, bu pazarda büyümek için çalışmalarını sürdürüyor. 2020’nin son aylarında gerçekleşen ve rekor talep gören halka arz ile gücüne güç katan Arzum, dünya markası olma hedefiyle yeni başarılara imza atma yolunda emin adımlarla ilerliyor.Detaylı bilgi için: https://www.arzum.com.tr/
https://www.instagram.com/arzumkucukevaletleri/
https://www.facebook.com/arzumevaletleri/
https://www.twitter.com/ArzumEvAletleri/
« Geri
c