Türkiye’de ilk ve tek karıştırıcılı cezveli Sütlü Türk Kahvesi Makinesi Arzum OKKA Rich Spin M

Türkiye’de ilk ve tek karıştırıcılı cezveli Sütlü Türk Kahvesi Makinesi Arzum OKKA Rich Spin M

Arzum OKKA Ailesi’nin yeni üyesi Arzum OKKA Rich Spin M, Türk kahvesi lezzetini yeniden yorumluyor. Klasik, sert, közde pişirme modlarının yanı sıra, Türkiye’de bir ilk olan karıştırarak sütlü Türk kahvesi pişirme özelliğine sahip Arzum OKKA Rich Spin M ile bol köpüklü, sütlü Türk kahvesi deneyimine hazır olun.

Geleneksel Türk kahvesi lezzetini sütle buluşturmaya ne dersiniz? İnovasyon ve teknolojisiyle kahve tutkunlarına bambaşka bir deneyim sunan Arzum OKKA Ailesi’nin yeni üyesi Arzum OKKA Rich Spin M, Türk kahvesi keyfini yeniden yorumluyor. Bağımsız bir araştırma şirketinin yaptığı çalışmaya göre Türkiye’de bir ilk olan; karıştırarak sütlü Türk kahvesi pişirme özelliğine sahip Arzum OKKA Rich Spin M, klasik, sert, sütlü ve közde Türk kahvesi pişirme seçenekleriyle her damak zevkine uygun tatlar sunuyor. Arzum OKKA Rich Spin M’in karıştırıcılı ve paslanmaz metal cezvesi, tek parçalı özel iç yüzeyi ile makinenizin temizliği aşamasında da hayatınızı kolaylaştırıyor.

Türk kahvesi ile farklı lezzetler

Arzum OKKA Ailesi’nin diğer üyelerinde olduğu gibi, közde Türk kahvesi keyfi için yavaş pişirme özelliği bulunan Arzum OKKA Rich Spin M, 5 fincan kapasitesiyle kalabalık dost sohbetleri için ideal. Sütlü Türk kahvesinin yanı sıra sütlü ve Türk kahveli birbirinden farklı içecekler deneyimleyebileceğiniz Arzum OKKA Rich Spin M ile sahlep, sıcak çikolata gibi tarifleri de yapabilir, ikram seçeneklerinizi artırabilirsiniz. Akıllı Auto Brewing Altitude Detection sistemi ile bulunduğu ortamın ideal pişirme sıcaklığını tespit ederek dünyanın her yerinde aynı lezzette Türk kahvesi yapabilmenize olanak sağlayan Arzum OKKA Rich Spin M, pişirme süreçlerini bildiren sesli ve ışıklı uyarı sistemiyle sizi makinenin başında bekleme derdinden kurtarıyor.
Siz de ‘Türk kahvesinin her türlüsünü severim’ diyenlerdenseniz, sütlü Türk kahvesi lezzeti için mutfağınızda Arzum OKKA Rich Spin M’e yer açın.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, 55 yıllık sektör birikimiyle ‘Sen dokunursun değişir dünya’ mottosuyla tasarladığı ürünleriyle, güvenilir ve yenilikçi bir marka. Türkiye ve dünyada, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, sıcak içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 farklı ürün kategorisinde 650 ürünüyle milyonlarca kişiye satış gerçekleştiriyor. Türkiye’de ilklere imza atarak küçük ev aletleri sektörüne yön veren Arzum, tasarım ve inovasyonu vazgeçilmezi olarak görüyor. Bu vizyon ile, ulusal ve uluslararası birçok yarışmada prestijli ödüllerin sahibi olan Arzum aynı zamanda Arzum OKKA markasıyla Türk kahvesi kültürünün dünyaya yayılımını da misyon edindi. Doğrudan fincana servis, közde pişirilme ve kendi kendini yıkayabilme özellikleriyle dünyanın her yerinde ideal lezzetler sunan Arzum OKKA'lar, Türk kahvesinin globalleşme serüvenine makineli çözüm oldu. 2019'un ilk yarısında Ducati birlikteliği ile ses getiren, tasarım ve performansın buluştuğu bakım serisi Ducati by Arzum ile erkeklerin kişisel bakımında da vazgeçilmez olan Arzum, bu pazarda büyümek için çalışmalarını sürdürüyor. 2020’nin son aylarında gerçekleşen ve rekor talep gören halka arz ile gücüne güç katan Arzum, dünya markası olma hedefiyle yeni başarılara imza atma yolunda emin adımlarla ilerliyor.Detaylı bilgi için: https://www.arzum.com.tr/
https://www.instagram.com/arzumkucukevaletleri/
https://www.facebook.com/arzumevaletleri/
https://www.twitter.com/ArzumEvAletleri/
« Geri
c