Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği (TKKAD), 26 Eylül’de gerçekleşecek ‘Bir Kahve Molası’ alışveriş etkinliğiyle seçkin ev dekorasyon ve moda markalarını, tasarımcıları ve seramik sanatçılarını bir araya getiriyor.

2008 yılından bugüne Türk kahvesi kültürünü yaşayan bir değere ulaştırmak amacıyla önemli çalışmalara imza atan Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği (TKKAD),‘Bi Kahve Molası’nda Türkiye’nin en başarılı isimlerini konuşmacı olarak ağırlıyor.

Misafirlerin yeni sezonu keşfedip alışveriş yaparken kahve tadımları yapabilecekleri ‘Bi Kahve Molası’ alışveriş şenliği Gorbon Tiles, Kütahya Porselen ve Herend gibi ilk kez bir alışveriş etkinliğinde yer alacak özel markaları ağırlayacak.

Rehber, seyahat yazarı ve tarihçi Saffet Emre Tonguç, “Kahve: Topraktan Fincana” adlı kitabıyla dünyanın en iyi kahve kitabı ödülüne değer görülen Cenk Girginol ve ünlü yiyecek içecek danışmanı Osman Serim’den oluşan konuşmacılar tecrübelerini ziyaretçilerle paylaşacak.

26 Eylül’de, Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi Meydan Fuaye’de, 10.00-20.00 saatleri arasında gerçekleşecek ‘Bi Kahve Molası’nda 70’e yakın farklı ve özel marka ziyaretçilere hizmet verecek.

Organizasyon ve danışmanlığını Canan & İris Concept Events’in gerçekleştirdiği ‘Bi Kahve Molası’ alışveriş etkinliğinde Yelda Süren, Edwina Sponza, Berrin Okçu, Berrin Yoleri ve Fer-yal Gülman gibi cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin de yer alması bekleniyor.

Bi Kahve Molası alışveriş etkinliğinin iletişim sponsorluğunu ise üyelerine farklı deneyimler sunan yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU üstleniyor.

KAYNAK : www.foodtime.com.tr

 
« Geri