EN OKKA'LI ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ ARZUM'DAN...

Küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratan Arzum, Anneler Günü için en OKKA'lı hediye önerisiyle bir adım öne çıkıyor.  Arzum OKKA Türk kahvesi makinesi, hem tasarımıyla, hem pratik kullanımıyla, hem de 40 yıl hatırı olan Türk kahvesine kattığı lezzetle annelerin mutluluğu için dizayn edildi. Geleneksel tada uygun, bol köpüklü, ideal kıvamda okkalı Türk kahvesini doğrudan fincana servis eden Arzum OKKA, suyu otomatik olarak su haznesinden pişirme haznesine aktarıyor, kahveyi doğrudan fincana servis ediyor, son olarak kendi kendini temizleyerek anneleri hiç üzmüyor.

Küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratan Arzum, Anneler Günü için en OKKA'lı hediye önerisiyle bir adım öne çıkıyor. Türk kahvesi yapımını modern teknolojilerle yeniden yorumlayan Arzum OKKA, hem tasarımıyla, hem pratik kullanımıyla, hem de 40 yıl hatırı olan Türk kahvesine kattığı lezzetle  annelerin mutluluğu için dizayn edildi. Arzum OKKA’nın tasarımında, Türk kahve kültürünün önemli öğelerinden olan bakır rengi ve desenler bir arada kullanıldı. Geleneksel tada uygun, bol köpüklü, ideal kıvamda okkalı Türk kahvesini doğrudan fincana servis eden Arzum OKKA, suyu otomatik olarak su haznesinden pişirme haznesine aktarıyor, kahveyi doğrudan fincana servis ediyor, son olarak kendi kendini temizleyerek anneleri hiç üzmüyor.

Annelerin, Arzum OKKA Türk kahvesi makinesi ile bol köpüklü okkalı bir Türk kahvesi hazırlaması için kahve ve şekeri ekledikten sonra tek bir tuşa basması yeterli oluyor. Aynı anda 1 veya 2 fincan Türk kahvesi hazırlayabilen Arzum OKKA, yavaş pişirme özelliği sayesinde közde pişirilmiş Türk kahvesi keyfi de sunuyor.  Arzum OKKA, 1 fincan Türk kahvesini yaklaşık 1 dakikada, 2 fincanı ise yaklaşık 1.5 dakikada servis ediyor; közde Türk kahvesi keyfi içinse sadece 4 - 5 dakika yeterli oluyor. 

 
« Geri