THE MARMARA OTELLERİ RAMAZAN'A HAZIR

The Marmara Otelleri Ramazan’a, özel menü ve lezzetlerle hazırlanıyor. The Marmara Taksim, Esma Sultan, Pera ve Şişli, misafirlerini bir ay süresince Ramazan bereketi ile ağırlayacak.

The Marmara Otelleri yaklaşan Ramazan ayı için, özel olarak hazırlanmış iftar menüleri ve konaklama paketleri sunuyor. The Marmara Taksim, Pera, Şişli, Antalya ve Esma Sultan, her şeyin düşünüldüğü iftar sofraları ve konforlu konaklama seçenekleri ile Ramazan mutluluğu yaşatacak.

The Marmara Taksim Tuti Restaurant
İstanbul’un göbeğinde, Türk motifli bölmeleri ve doğal ahşap mobilyaları ile özel bir ortamda yemek yeme zevki yaşatan The Marmara Taksim Tuti Restaurant, Ramazan ayı süresince özenli iftar sofralarının mekanı olacak.

The Marmara Taksim Tuti Restaurant’ın iftar büfesinde iftariyelikler köşesi, salatalar, soğuk başlangıçlar, zeytinyağlılar, çorbalar, pide çeşitleri, ızgara çeşitleri, günün döneri, ev yemekleri, tatlı büfesi var. Büfedeki meyve suları, sınırsız demleme çay ve Türk kahvesi dahil olmak üzere iftar büfesinin ücreti 90 TL. Tuti Restaurant’ta iftar set menüleri ve iftar büfe menüleri de sunulacak.

The Marmara Taksim’de konaklayan misafirlere özel iftar ve sahur menüleri de sunulacak. Sahur paketini alanlar 50 TL fark ödeyerek 16 çeşit kahvaltılığın dahil olduğu sahur ikramından yararlanabilecek. The Marmara Taksim’de gruplar için iftar set menüleri 85 TL, iftar büfe menüleri ise 110 TL’den sunulacak.

The Marmara Taksim’de bulunan Chocolate Shop da Ramazan ayına özel olarak ev yapımı pide, çikolataya batırılmış Medine hurması, güllaç, badem ezmesi gibi özel ürünler sunacak.

The Marmara Pera’da herkese uygun iftar sofraları
Cafe Marmara’da Ramazan ayı süresince açık büfe ve set menü olmak üzere iki seçenek sunuluyor. Menülerin içeriği kadar, farklı beklentilere hitap eden başlıkları da dikkat çekici. “Gözün doysun” açık büfe iftar menüsünde sıcak yemekler, salatalar, tatlılar olmak üzere zengin bir liste var. Bu menünün fiyatı her şey dahil 49 TL. Hafif yemeklerden oluşan “Oruç da tutarım form da”, geleneksel Türk lezzetlerinin yer aldığı “Ramazan’ın Klasiği” gibi set menülerin fiyatı 65 – 75 TL arasında değişiyor.

The Marmara Şişli’de Ramazan’a özel konaklama paketi
The Marmara Şişli, Ramazan dönemini özel bir Ramazan paketiyle karşılıyor 09 Temmuz – 31 Ağustos 2013 tarihleri arasında tek ve çift kişilik odalarda konaklama ücreti €99 olarak belirlendi. Ücrete ücretsiz GYM, internet ve otopark kullanımı ile odalara çay ve kahve ikramı da dahil.

The Marmara Esma Sultan
İstanbul Boğazı’nda eşsiz manzarası ve tarihi dokusuyla The Marmara Esma Sultan, sadece atmosferi ile bile Ramazan akşamlarını unutulmaz kılmaya hazır. Ortaköy sahihinde, Boğaz’ın tüm güzelliğinin ve ışıltılarının eşlik edeceği iftar menülerinde, Ramazan’a özel lezzetler var.

The Marmara Esma Sultan’da minimum 200 kişilk gruplar için kişibaşı 165 TL’den başlayan fiyatlarla iftar menüleri sunuluyor.

« Geri
c