THE MARMARA TAKSİM'DE HER DÜĞÜN YILIN DÜĞÜNÜ

Hayatlarının en özel gününü kusursuz bir düğün organizasyonu ile unutulmaz kılmak isteyen çiftler, aradıkları her şeyi The Marmara Taksim’de buluyor. The Marmara Taksim, İstanbul’un kalbinde rüya gibi bir düğünle dünyaevine girecek çiftlere cazip bir paket sunuyor.

İstanbul’un orta yerinde kente 360 derece hakim konumu ve kentin sembolü haline gelen kimliği ile The Marmara Taksim, iki hayatın birleşeceği o özel gün için çok özel bir mekan. Unutulmaz düğünlere ev sahipliği yapan otel , evlilik hazırlığındaki çiftlerin hayatını kolaylaştıracak hizmetleri, cazip koşullarda bir arada sunuyor.

The Marmara Taksim düğün paketinde karşılama kokteyli, dört farklı özel düğün menüsü seçeneği, düğün pastası, canlı müzik orkestrası, dj performansı, ses ve ışık sistemi, dört alternatifli salon süslemesi ve dekorasyon bir arada sunuluyor.

Pakette ayrıca ailelerin günlük kullanımı için bir oda, balayı odası (suit), balayı odasına meyve sepeti, köpüklü şarap servisi ve çikolata ikramından oluşan VIP ikramları bulunuyor. Fotoğraf ve video çekimi, ayrıca panoramik fotoğraf albümü paket dahilinde sunulan diğer hizmetler arasında.

The Marmara Taksim düğün paketi ücretlendirmesi şöyle:

En az 200 kişilik davetli için karşılama kokteyli, özel hazırlanmış 4 alternatifli düğün menü seceneği, limitsiz yerli içki, 4 alternatifli konsept dekorasyon süslemesi, 2+1 canlı müzik&dj, fotoğraf ve video çekimi dahil paket fiyatı kişi başı 85 Euro.

« Geri
c