RAMAZAN BAYRAMI'NIN ÇEKİM MERKEZİ THE MARMARA ANTALYA

Kendine özgü mimarisi ile misafirlerine Antalya’da bulunmanın tüm güzelliklerini yaşatan The Marmara Antalya, Ramazan Bayramı için özel bir paket sunuyor. Ramazan Bayramı’nı sevdikleri ile konforlu ve huzur dolu bir ortamda geçirmek isteyenlerin adresi bu yıl yine The Marmara Antalya olacak.


The Marmara Antalya, Ramazan Bayramı’nı Antalya’nın güzellikleri içinde yaşamak isteyenleri, cazip bir hizmet ve avantajlar paketi ile ağırlamaya hazır.

Özgün mimarisi, yüksek standartlarındaki kalite anlayışı ile Antalya turizminde özel bir yere sahip The Marmara Antalya’nın Ramazan Bayramı paketi superior odalarda minimum 3 gece yarım pansiyon konaklama, Tuti Restaurant’ta açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği içeriyor. Pakette misafirlere, kalış süresi boyunca bir defa olmak üzere 30 dakikalık klasik masaj* ve 30 dakika dalış tecrübesi sunuluyor.

Paket kapsamında 0- 12 yaş bir çocuk yarım pansiyon ücretsiz konaklama fırsatı da var. Yine kalış süresince bir defaya mahsus limitli içecek ile Jolly Joker’e giriş pakette sunulan cazip fırsatlar arasında yer alıyor. Ramazan Bayramı’nda The Marmara Antalya’da konaklayanlar ayrıca müsaitlik durumuna göre erken giriş, geç çıkış imkanı ve ücretsiz kablosuz internet hizmetinden yararlanma olanağına da sahip olacaklar.

The Marmara Antalya Ramazan Bayramı paket ücretleri tek kişilik oda günlük KDV dahil 155 Euro, çift kişilik oda 215 Euro.

« Geri
c