KOS'U KEŞFETME FIRSATI EYLÜL ve EKİM AYINDA THE MARMARA BODRUM MİSAFİRLERİNİ BEKLİYOR

Kos’u keşfetme fırsatı Eylül ve Ekim ayında The Marmara Bodrum misafirlerini bekliyor

Small Luxury Hotels’in Türkiye’de ilk üyesi olan The Marmara Bodrum’un misafirlerini, suyun öteki yanındaki güzel ada Kos’a gönderdiği cazip kampanyası Eylül ve Ekim aylarında da devam ediyor. Kos adasına gidiş- dönüş feribot biletinin de dahil olduğu paketten Eylül ve Ekim aylarında değişen fiyatlarla yararlanmak mümkün.

“Five Star Diamond Award” ödülüne sahip, “Small Luxury Hotels”in Türkiye’de ilk üyesi olan The Marmara Bodrum, 16- 30 Eylül ve 01- 11 Ekim 2013 tarihleri arasında, iki gece konaklayan misafirlerine, günübirlik Kos adasına gidiş- dönüş feribot bileti içeren bir paket sunuyor. Kos Aqua Blue Hotel’de bir gece konaklama da pakete dahil.

Pakette çift yön havaalanı transferi, otelden marinaya transfer, çift yön feribot bileti gibi avantajlar da yer alıyor. Paket dahilinde ayrıca müsaitliğe bağlı olarak bir üst kategoriye geçiş, yine müsaitliğe bağlı olarak geç çıkış, ücretsiz fitness kullanımı, ücretsiz internet ve otopark imkanlarından yararlanmak mümkün.

The Marmara Bodrum deluxe odada iki gece konaklayan misafirler, kahvaltının da dahil olduğu paketten 16- 30 Eylül tarihleri arasında 669 Euro, 01- 11 Ekim tarihleri arasında 599 Euro karşılığında yararlanabilecekler.

The Marmara Bodrum Tel: 0 252 999 10 10

Ayrıntılı Bilgi;
Sinem Ümeyiş /Ogilvy PR
sinem.umeyis@ogilvy.com

« Geri
c