ARZUM FIRRIN, TÜRK MUTFAKLARINDAN SONRA HONG KONG MUTFAĞINA’DA GİRİYOR

Göz alıcı tasarımıyla gönülleri fetheden Arzum Fırrın Ekmek Kızartma Makinesi, Hong Kong’da satışa sunuluyor.

Kullanıcıların yaşamlarını kolaylaştırmak için yenilikçi ve güvenilir ürünler sunan Arzum, bilinen tüm ekmek kızartma makinelerden farklı inovatif tasarımıyla, Hong Kong’un en büyük perakende zincirlerinden SOGO’da satışa sunuluyor.

Doğramadan karıştırmaya, rendelemeden çırpmaya kadar, mutfakta hayatı kolaylaştıran küçük ev aletleri üreten Arzum, ürünlerinin tasarımlarıyla da fark yaratmaya devam ediyor. Rakiplerinin aksine, alışılmışın dışında bir tasarıma sahip olan Arzum Fırrın, Hong Kong kadınlarının da dikkatini çekti. IF Design, Design Turkey ve Plus X Award ödüllerini kazanan Fırrın Hong Kong’un en büyük AVM zinciri SOGO’da satışa sunulmasıyla Hong Kong`lu ve Çinli tüketicilerin de mutfaktaki yeni yardımcısı haline geliyor.

Genç tasarımcı Atıl Kızılbayır tarfından tasarlanan ve 2007 yılında Endüstriyel Tasarım Yarışması’nda birincilik ödülü kazanan Fırrın, Arzum firmasının dikkatini çekti. Dünyada ilk defa ekmeğin üstten değil de yandan sürgü ile içeri sokulduğu bir ekmek kızartma makinesi olan ve 2011 yılında Arzum tarafından üretimine başlanan Fırrın, kısa sürede tüketiciler tarafından da büyük ilgi ile karşılandı. Piyasadaki ekmek kızartma makineleri içinde farklı bir tasarıma sahip olan Fırrın, 70 ürün arasından seçilerek Tüketici Ürün Tasarım Ödülü’nün sahibi olarak birinciliği Türkiye’ye getirdi. Arzum Fırrın’ın diğer ekmek kızartma makinelerinden en büyük farkı ise her boyuttaki ekmeği sürgülü haznesi sayesinde rahatça kızartabilmesi.

« Geri
c