ARZUM TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK ÇİFT HAZNELİ DOĞRAYICISI DUBLEX MUTFAKLARDA ÇIĞIR AÇIYOR

Birbirinden fonksiyonel ve yenilikçi küçük ev aletleri ile hayatı kolaylaştıran Arzum, gıda hazırlama kategorisine yepyeni bir ürün daha ekliyor. Türkiye’de sınıfında ilk ve tek olan Arzum Dublex Çift Hazneli Doğrayıcı, isteğe bağlı olarak senkronize çalışabilen iki haznesiyle zamandan büyük tasarruf sağlıyor.

Aynı anda iki ayrı haznedeki doğrama özelliği ile geniş ailelerin yemek hazırlık süresine ve çalışan kadınların pratikliğine yönelik geliştirilen Arzum Dublex Çift Haneli Doğrayıcı, sağlıklı beslenmeye özen gösteren herkesin vazgeçilmez ürün adayı olarak satış noktalarındaki yerini alıyor. Maydanozdan fındığa, biftekten soğana kadar katı-sıvı gıdalar pek doğranmayabilir pek çok besini saniyeler içinde doğrayarak hazır hale getiren Arzum Dublex Çift Hazneli Doğrayıcı ile yemek yapmak artık çok daha kolay ve keyifli.

Arzum Dublex Çift Hazneli Doğrayıcı, paslanmaz çelik bıçakları ve ayrılabilen gövdesiyle kolayca temizlenme özelliğine de sahip. Arzum Dublex Çift Hazneli Doğrayıcı farklı renk seçenekleriyle 119 TL olarak satışa sunuluyor.

« Geri
c