ARZUM’UN PAZARLAMA DİREKTÖRÜ, BEHİYE ERSİN ARSAN OLDU

Kullanıcıların yaşamlarını kolaylaştırmak için yenilikçi ve güvenilir ürünler sunan Arzum’un yeni Pazarlama Direktörü, Behiye Ersin Arsan oldu. 2010 yılında Kraft Foods’ta Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Behiye Ersin Arsan, 2012 yılına kadar Müşteri Piyasası ve Entegrasyon Direktörü olarak görevine devam etti.

1995 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden lisans derecesiyle mezun olan Arsan, 1996 – 2006 yılları arasında Unilever Türkiye’de iş hayatına başladı. Behiye Ersin Arsan Unilever bünyesinde, Özel Müşteriler Uzmanı, Ticari Pazarlama Müdürü, Perakende Aktiviteleri Müdürü, Proje Müdürü, Marka Müdürü olarak değişik görevlerde yer aldı. 2006 – 2010 yılları arasında, “Cadbury Kent Türkiye”de önce Sakız Kategorisi Pazarlama Müdürü, ardından Avrupa Şekerleme Pazarlama Müdürü olarak çalışan Arsan, ileri düzeyde İngilizce ve Almanca biliyor.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:

Türkiye’de küçük ev aletleri sektörünün Pazar lideri olan Arzum, 1966 yılında kuruldu. 1996 yılında Felix markasının lansmanını gerçekleştirdi. 2003 yılından bu yana da dünyanın pek çok ülkesine ihracat gerçekleştiren Arzum ve Felix’in yiyecek hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü, bebek ürünleri ve aksesuarlar olmak üzere 8 ürün kategorisinde; 250 ürünü bulunuyor. ‘Yenilikçi’, ‘tutkulu’, ‘samimi’ ve ‘özenli’ olmak şeklinde sıraladığı değerleriyle Arzum, kuruluşundan bu yana müşterilerine en iyi teknolojiyi ve ürünleri sunar. TGI Global’in araştırmasına göre Türkiye’nin en çok tercih edilen ilk 10 markası arasında yer alan Arzum ürünleri, Türkiye çapında 10 milyondan fazla evde kullanılmaktadır. www.arzum.com.tr

« Geri
c