THE MARMARA BODRUM’DAN DÜNYANIN EN GÜZEL DİL BALIĞINI KEŞFETMEYE DAVET

Dünyanın en lezzetli dil balıkları Ege’de yetişiyorsa, en iyi hazırlanmış dil balıkları da The Marmara Bodrum’da servis ediliyor. Kasım ve Aralık aylarında devam edecek dil balığı sezonu boyunca The Marmara Bodrum’da, Bodrum’un eşsiz manzarasına karşı, usta şeflerin elinden çıkmış, Ege tadı ve kokusu taşıyan dil balıklarının keyfini çıkarmak mümkün.

The Marmara Bodrum bu yıl da, Kasım ve Aralık aylarında devam edecek dil balığı sezonu boyunca, usta şeflerin elinden çıkan muhteşem lezzetleri misafirlerine sunuyor. The Marmara Bodrum bir kez daha dünyanın en güzel dil balıklarını tatmak isteyenlerin buluşma noktası olacak.

"Small Luxury Hotels of The World" üyesi The Marmara Bodrum’da dil balıkları, yerel yeşilliklerle ve baharatlarla marine ediliyor, minik tatlı patates ve balık yumurtası ile servis ediliyor. The Marmara Bodrum dil balığı sezonunda misafirlerine unutulmayacak lezzetler sunmanın yanı sıra, Bodrum Kalesi ve Kos Adası’nın pastoral manzarasına bakan SPA’sı ile hizmet veriyor.

Kasım ve Aralık aylarında The Marmara Bodrum’da kahvaltı dahil 100 euro’dan başlayan fiyatlarla konaklamak mümkün. Dil balığı fiyatı ise 85 TL.

« Geri
c