Türk kahvesi Arzum’la yaz aylarının da vazgeçilmezi oluyor

Her mevsim, günün her saatinde keyifle içilebilen geleneksel Türk kahvesi yaz aylarında Arzum’un kahve makineleriyle yorgunluk atmaya yardımcı oluyor.

Lezzetli Türk kahvelerinin vazgeçilmez ortağı Arzum Okka, suyu otomatik olarak su haznesinden alarak kahveyi doğrudan fincana servis ediyor. Kısa sürede bol köpüklü Türk kahvesi hazırlayan Arzum Okka, köpüklerin fincanlara eşit miktarda dağılmasını sağlıyor. Tek tuşla kendi kendini temizleme özelliğiyle kullanım kolaylığı sağlayarak hoş sohbetlere eşlik ediyor. Tasarımında kullandığı, Türk kahvesi kültürünün önemli ögelerinden olan bakır rengi ile de mutfaklara şıklık katıyor.

Ağır ateş özelliğiyle közde kahve tadı

Arzum OKKA Minio, ağır ateşte pişirme özelliği sayesinde kıvamlı, bol köpüklü bir kahve lezzeti sunarken tek seferde dört fincana kadar kahve pişirebiliyor. Taşma önleyici özelliği sayesinde başında bekleme derdini ortadan kaldıran Okka Minio, kolay yıkanabilir pişirme haznesi sayesinde temizlik sorununu ortadan kaldırıyor. Şık tasarımıyla ön plana çıkan Tasarım dünyasının en büyük ödülü olan RedDot Design tarafından ‘En İyi Ürün’ ödülüne layık görülen Okka Minio, minimal tasarımı sayesinde kolay taşınarak mutfaklarda fazla yer kaplamıyor.

« Geri
c