ARZUM İLE BABANIZA KEYİF HEDİYE EDİN

Arzum, Babalar Günü’nde, Türk kahvesi sever babalar için Arzum OKKA’yı sunuyor.

BABANIZA, OKKALI BİR TÜRK KAHVESİ DENEYİMİ ARMAĞAN EDİN

Arzum, Babalar Günü’ndeki en keyifli hediye alternatifi olarak Arzum OKKA’yı sunuyor. Türk kahvesi tutkunu babanızın vazgeçilmezi olacak Arzum OKKA, suyu otomatik olarak pişirme haznesine aktarıyor ve kahveyi doğrudan fincana servis ediyor. Üç farklı fincan boyutu seçimi ve 1 veya 2 fincan pişirebilme özelliğine sahip Arzum OKKA, akıllı “Auto Boiling Altitude Detection” sistemi ile bulunduğu noktadaki ideal pişirme sıcaklığını tespit ediyor ve dünyanın her yerinde aynı lezzette Türk Kahvesi sunuyor. Her seferinde mükemmel ölçüde okkalı Türk kahvesi deneyimi sunan Arzum OKKA, kahvenin köpüğünü tüm fincanlara eşit olarak dağıtıyor, yavaş pişirme özelliğiyle de közde Türk kahvesi keyfini yaşatıyor. Son olarak; kendi kendini temizleyerek kesintisiz bir kahve keyfi sağlıyor. Kendi kendini temizleme ve doğrudan fincana servis özelliği ile babanızın ofisinde ve toplantı odasında da rahatlıkla kullanabileceği Arzum OKKA, babanıza okkalı bir lezzet sunmak için sizi bekliyor.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:

1966’da yerli bir marka olarak doğan Arzum, 51 yıldır Türkiye’de hemen her eve girmiş, ve başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşımıştır. Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya çıkardığı ürünlerle tüketicilerinin hayatlarını değiştirmeyi hedefleyen Arzum, yarım asırlık yolculuğunda küçük ev aletleri sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön vermiştir.
Türk malı ilk ütüyü 1967 yılında, ilk mekanik süpürgeyi 1968 yılında, ilk mutfak robotunu 1991 yılında ve ilk elektrikli cezveyi 2003 yılında üreten Arzum, 2001 yılında sektörde 3 yıl garanti uygulamasını başlatarak sektörde garanti sürelerini uzatan ilk marka olmuştur.
“Sen dokunursun değişir dünya” mottosuyla tasarladığı ürünlerle, yerel ve uluslar arası birçok prestijli ödüle layık görülen Arzum, 2014 yılında da, Türk kahvesinde bir devrim yaratarak, doğrudan fincana servis özelliğiyle bir ilk olan Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi yurt içi ve global pazara sunarak büyük bir başarı elde etmiştir. 2015 yılında dünyadaki devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality Programı kapsamına alınan Arzum, OKKA’nın başarısı ile Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymak üzere global bir misyonu da yerine getirmektedir.

Bugün Arzum, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 ürün kategorisinde 250'den fazla ürünüyle yılda 3 milyonu aşan satış gerçekleştiren Arzum, dünyanın 30’a yakın ülkesinde 10 milyon eve ulaşarak "dünya markası olma" yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Arzum, ülkemizde altıncısı düzenlenen Superbrands Türkiye 2016'da 6.kez Türkiye’nin 'Süper Markaları” arasında yer aldı.

Detaylı bilgi için: www.arzum.com.tr
www.facebook.com/arzumevaletleri/
twitter.com/ArzumEvAletleri
www.instagram.com/arzumkucukevaletleri/

« Geri
c