ÇELİK CEZVELİ ARZUM OKKA MİNİO PRO İLE TÜRK KAHVESİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN!

OKKA Ailesi'nin en yeni üyesi OKKA Minio Pro, çelik cezveden vazgeçemeyenlere teknoloji dolu bir Türk kahvesi deneyimi sunuyor. 40 ülkede kahve severlerle buluşan Arzum OKKA, yeni bir ürünle karşımızda: OKKA Minio Pro. Paslanmaz çelik cezveli Arzum OKKA Minio Pro ile OKKA'lı bir Türk kahvesi deneyimine hazır mısınız?

Tek seferde dört fincan Türk kahvesi pişirebileceğiniz Arzum OKKA Minio Pro, akıllı pişirme sensörü sayesinde taşma yapmaz, kahveniz hazır olduğunda sesli ve ışıklı uyarı sistemi ile sizi bilgilendirir ve ideal kıvamda bol köpüklü Türk kahvesi sunar.

>Minimal tasarımı sayesinde mutfaklarınızda, iş yerlerinizde daha az yer kaplayan, dilediğiniz her yere kolayca taşıyabileceğiniz Arzum OKKA Minio Pro, yıkanabilir çelik cezvesiyle de size kolaylık sağlayacak.

Arzum OKKA Minio Pro Fiyat: 559,90 TL

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:

1966’da yerli bir marka olarak doğan Arzum, 53 yıldır Türkiye’de hemen her eve girmiş, ve başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşımıştır. Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya çıkardığı ürünlerle tüketicilerinin hayatlarını değiştirmeyi hedefleyen Arzum, yarım asırlık yolculuğunda küçük ev aletleri sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön vermiştir.

Türk malı ilk ütüyü 1967 yılında, ilk mekanik süpürgeyi 1968 yılında, ilk mutfak robotunu 1991 yılında ve ilk elektrikli cezveyi 2003 yılında üreten Arzum, 2001 yılında sektörde 3 yıl garanti uygulamasını başlatarak sektörde garanti sürelerini uzatan ilk marka olmuştur.

“Sen dokunursun değişir dünya” mottosuyla tasarladığı ürünlerle, yerel ve uluslar arası birçok prestijli ödüle layık görülen Arzum, 2014 yılında da, Türk kahvesinde bir devrim yaratarak, doğrudan fincana servis özelliğiyle bir ilk olan Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi yurt içi ve global pazara sunarak büyük bir başarı elde etmiştir. 2015 yılında dünyadaki devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality Programı kapsamına alınan Arzum, OKKA’nın başarısı ile Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymak üzere global bir misyonu da yerine getirmektedir.

Bugün Arzum, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 ürün kategorisinde 250'den fazla ürünüyle yılda 3 milyonu aşan satış gerçekleştiren Arzum, dünyanın 40 ülkesinde 10 milyondan fazla eve ulaşarak "dünya markası olma" yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Arzum, ülkemizde altıncısı düzenlenen Superbrands Türkiye 2016'da 6.kez Türkiye’nin 'Süper Markaları” arasında yer aldı.

Detaylı bilgi için: www.arzum.com.tr
www.facebook.com/arzumevaletleri/
twitter.com/ArzumEvAletleri
www.instagram.com/arzumkucukevaletleri/

« Geri
c