Geçmiş Dönem Yönetim Kurullarımız
30.04.2008 - 30.10.2010 Arası (1. Dönem)
Dernek Kurucu Üyeleri ve Yönetim Kurulu Asil Üyeleri
  • Sn. Atom DAMALI (Yönetim Kurulu Başkanı)
  • Sn. Ahmet Burak ÖRS (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)
  • Sn. Mehmet Kemal AKSEL (Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi)
  • Sn. Merve GÜRSEL (Yönetim Kurulu Genel Sekreteri)
  • Sn. John Stefan SYTMEN (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. Mustafa SEÇKİN (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. Rıfat Osman SERİM (Yönetim Kurulu Üyesi)
30.10.2008 – 16.03.2010 Arası (2. Dönem)
Yönetim Kurulu Asil Üyeleri
  • Sn. Atom DAMALI (Yönetim Kurulu Başkanı)
  • Sn. Ahmet Burak ÖRS (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)
  • Sn. Merve GÜRSEL (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı )
  • Sn. Mehmet Kemal AKSEL (Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi)
  • Sn. Esra KOHEN (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. John Stefan SYTMEN (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. Rıfat Osman SERİM (Yönetim Kurulu Üyesi)
16.03.2010 – 28.03.2011 Arası (3. Dönem)
Yönetim Kurulu Asil Üyeleri
  • Sn. Merve GÜRSEL (Yönetim Kurulu Başkanı )
  • Sn. Ahmet Burak ÖRS (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)
  • Sn. Atom DAMALI (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)
  • Sn. Mehmet Kemal AKSEL (Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi)
  • Sn. Berna ERTEN (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. Esra KOHEN (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. John Stefan SYTMEN (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. Nigar Nalan ÇEKİÇ (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. Rıfat Osman SERİM (Yönetim Kurulu Üyesi)
28.03.2011 – 07.04.2012 Arası (4. Dönem)
Yönetim Kurulu Asil Üyeleri
  • Sn. Merve GÜRSEL (Yönetim Kurulu Başkanı )
  • Sn. Ahmet Burak ÖRS (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)
  • Sn. Atom DAMALI (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)
  • Sn. Mehmet Kemal AKSEL (Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi)
  • Sn. Berna ERTEN (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. Esra KOHEN (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. John Stefan SYTMEN (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. Nigar Nalan ÇEKİÇ (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. Rıfat Osman SERİM (Yönetim Kurulu Üyesi)
07.04.2012 – 28.03.2014 Arası (5. Dönem)
Yönetim Kurulu Asil Üyeleri
  • Sn. Merve GÜRSEL (Yönetim Kurulu Başkanı )
  • Sn. Ahmet Burak ÖRS (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)
  • Sn. Esra KOHEN (Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi)
  • Sn. Asuman ŞENER (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. Berna ERTEN (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. John Stefan SYTMEN (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. Nigar Nalan ÇEKİÇ (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. Murat Talip KOLBAŞI (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. Rıfat Osman SERİM (Yönetim Kurulu Üyesi)
28.03.2014 – 09.02.2017 Arası (6. DÖNEM)
Yönetim Kurulu Asil Üyeleri
  • Sn. Merve GÜRSEL (Yönetim Kurulu Başkanı )
  • Sn. Rıfat Osman SERİM (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)
  • Sn. Esra KOHEN (Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi)
  • Sn. Nigar Nalan ÇEKİÇ (Yönetim Kurulu Sekreteri)
  • Sn. Ahmet Burak ÖRS (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. Asuman ŞENER (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. Berna ERTEN (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. John Stefan SYTMEN (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. Murat Talip KOLBAŞI (Yönetim Kurulu Üyesi)
09.02.2017 – 30.06.2021 Arası (7. DÖNEM)
Yönetim Kurulu Asil Üyeleri
  • Sn. Merve GÜRSEL (Yönetim Kurulu Başkanı )
  • Sn. Rıfat Osman SERİM (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)
  • Sn. John Stefan SYTMEN (Yönetim Muhasip Üyesi)
  • Sn. Nigar Nalan ÇEKİÇ (Yönetim Kurulu Sekreteri)
  • Sn. Esra KOHEN (Yönetim Kurulu )
  • Sn. Ahmet Burak ÖRS (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. Ali ARAL (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. Asuman ŞENER (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. Murat Talip KOLBAŞI (Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Sn. İsmail Serdar İPLİKÇİOĞLU (Yönetim Kurulu Üyesi)
c